Tel
+90 312 419 05 51/ +90 312 419 05 52
Adres
Öz Ankara Gıda Toptancılar Sitesi 8. Blok No: 252 Macunköy Yenimalle/ANKARA
Facebookinstagram

Çubuk Turşusu Firmaları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çubuk Turşusu Firmaları

Çubuk Turşusu Firmaları

Ünlü Çubuk Turşusunu Satan Firmalar

Çubuk turşusu firmaları arasında hizmet vermekte olan Hasega Gıda olarak Ankara’da uzun zamandır çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ankara merkezli olan Hasega Gıda Şirketi olarak sadece Ankara’da değil Türkiye’nin birçok noktasında çubuk turşusu hizmeti vermekteyiz. Çubuk turşuları Ankara’nın ünlü turşuları olup Türkiye başta olmak üzere birçok ülke tarafından da ilgi gösterilen bir besindir. Hasega Gıda Şirketi olarak uluslararası platformlarda da çubuk turşusu satışları ve tanıtımları yapmaktayız. Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak yenilikçi yöntemler ile emek vererek ürettiğimiz turşu ve diğer gıdalarımızın birçok farklı ülkeye ihracat ve ithalatlarını yapmaktayız. Şirket olarak birçok etik ve ahlaksal anlamda belirlediğimiz ilkelerimiz bulunmaktadır ve bu ilkelerimiz ışığında uzun zamandır müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmekteyiz.

Hasega Gıda Şirketi

Hasega Gıda Şirketi olarak bünyemizde yer verdiğimiz her bir turşu türünü son derece organik yöntemler ile hazırlamaktayız. Organik tarıma son derece önem veriyor ve sürdürülebilir bir tarım alanı yaratma için çalışmalarımıza bu yönde devam ettiriyoruz. Müşteri haklarını da son derece koruyan ve ürünlerini garantili olarak satan bir firma olarak müşterilerimizi her durumda desteklemekteyiz. Geniş iade sözleşmelerimiz, profesyonel ilkelerimiz ve esnek ödeme imkanlarımız ile müşterilerimize rahat bir ortam sağlamaktayız. Hasega Gıda olarak çevreye zarar vermemeye çalışarak hareket etmekteyiz. Yaptığımız tüm işlemlerin ve verdiğimiz hizmetlerin son derece ekolojik olmasına ve doğanın korunmasına büyük bir önem göstermekteyiz.

Çubuk Turşusu Üretimi

Çubuk turşusu üretimi yapan bir firma olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerimiz arasında doğal çubuk turşusu, ev yapımı çubuk turşusu gibi birçok farklı türde turşular yer almaktadır. Salatalık, biber, lahana, acur, Jalapeno gibi birçok gıda türüne ilişkin el emeği ile hazırladığımız çubuk turşularımız müşterilerimiz tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Eğer çubuk turşu almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilir veya sipariş verebilirsiniz. Çubuk turşusu firmaları arasında hizmet vermekte olan firmamız aracılığı ile kaliteli turşularımıza kolaylıkla ulaşabilir ve satın almadan önce deneme fırsatı elde edebilirsiniz.

 

23 51
© HaSeGa. 2018 tüm hakları saklıdır.